PrimaveraPR&Events

Organizacja pikników - galeria

Pierwsza firma w Polsce, której specjalnością jest organizacja pikników, określanych także jako green eventy. Stają się one coraz bardziej popularne jako atrakcyjna i niespotykana dotychczas forma spędzenia wolnego czasu na łonie natury.

Dzięki temu, że Poznań i okolice obfitują w przepiękne plenery, organizacja pikników w naszym wydaniu to spotkania utrzymane w ekologicznym klimacie, podczas których odbywają się m.in. warsztaty i imprezy dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodzieży szkolnej. Jesteśmy również w stanie przygotować spotkania w plenerze dla pracowników firm czy też wcześniej już wspomniane warsztaty dla dorosłych.

W naszym wydaniu, organizacja pikników to w głównej mierze kreowanie „dobrego klimatu” oraz działania mające na celu edukowanie w zakresie wiedzy na temat środowiska naturalnego. Podczas tego typu spotkań zwracamy uwagę uczestników na takie problemy jak np.: wytwarzanie nadmiaru śmieci czy też nieograniczonego i niekontrolowanego konsumpcjonizmu, którego skutki odczuwa nasza planeta.

Poza wymienionymi piknikami utrzymanymi w ekologicznym duchu, zajmujemy się także organizacją innego typu uroczystości. Wśród nich możemy wymienić: przyjęcia urodzinowe i imieninowe dla dzieci czy też mające związek z innymi ważnymi wydarzeniami w ich życiu. Zajmujemy się zapewnieniem od podstaw wszystkiego, co sprawi, że ten dzień będzie dla dziecka i jego gości niezapomniany. Nasi klienci nie muszą się martwić o dekoracje, np. baloniki i serpentyny, różnego typu atrakcje czy zabawy oraz co najważniejsze – tort.

Wszystkie imprezy organizowane przez nas są zgodne ze społeczną odpowiedzialnością biznesu (Corporate Social Responsibility).

Zdjęcia z naszych realizacji znajdziecie Państwo na naszej stronie na FB
www.facebook.com/pages/PRimavera-PR-Events/214649438579387
Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.